LET OP: BELANGRIJKE INFORMATIE!
Beste Relatie,

Promille Media, onderdeel van Mediahuis Nederland (voorheen Telegraaf Media Groep) stopt per 31 december 2019 haar activiteiten. De organisatie past niet meer binnen de strategie van Mediahuis Nederland om focus aan te brengen op haar sterke merken.

Tot 31 december 2019 kunt u bij ons terecht voor alles met betrekking tot plaatsingen in 2019. Na deze datum is ook onze website offline. Vanzelfsprekend kunt u voor offertes en plaatsingen in de regionale dagbladen van Mediahuis Nederland terecht bij de salesorganisatie van Mediahuis Nederland.
Voor plaatsingen en offertes in de media van onze partners 2020 verwijzen wij u graag door naar onderstaande uitgeverijen:

BDU Media

Wilfred Pouleijn
w.pouleijn@bdu.nl

Combinatie BD & RD

Willemjan van de Groep
groep@nd.nl

DUIC

Sanne Dijkgraaf
sanne@duic.nl

Kontakt Mediapartners

Linda Blijenburg
l.blijenburg@kontaktmediapartners.nl

Mediahuis Salesorganisatie

Download hier de
Tarievenkaart

Telstar Uitgeverij

Frank van der Sman
frank@telstar-uitgeverij.nl

ToLocal

Frank Paul ter Berg
frank-paul@tolocal.nl

Uitgeverij Enter Media

Stephanie Berentsen
stephanie@entermedia.nl

Uitgeverij Verhagen

Dirk Bouman
d.bouman@uitgeverijverhagen.nl

Uitgeverij De Bode

Luuc Roozenboom
l.roozeboom@internetbode.nl